Drewno opałowe

Od zarania dziejów drewno służy do ogrzewania. Dlatego dostarczamy drewno także do zastosowań opałowych. To surowiec ekologiczny, wysoce energetyczny i do tego zyskujący na znaczeniu przy obecnych problemach z dostępnością węgla. Może ono służyć jako opał dla domu lub firmy albo jako drewno kominkowe, który uprzyjemni zimowe wieczory. Dlaczego powinieneś wybrać nasze drewno opałowe?
Zadzwoń
Tartak Łańcut Rzeszów drewno kominkowe

Drewno kominkowe

Drewno do kominka nie może być byle jakie. Powinno być zarówno kaloryczne, to znaczy takie, które długo będzie się paliło jasnym płomieniem, a także takie ,które będzie pięknie pachniało podczas spalania. Najlepsze drewno na opał, także kominkowe, to buk, grab, sosna, brzoza czy dąb. Mamy takie drewno w ofercie i dostosujemy je do potrzeb dogrzewania domu w kominku. Potniemy je w kawałki, które będą łatwo dawały się wkładać do kominka. Zachowamy najcenniejsze właściwości tak, aby drewno paliło się jak najdłużej i dawało przyjemne ciepło. Drewno będzie także wydawało przyjemny aromat, który przypomni Ci leśne, letnie wycieczki w zimową, długą noc. Nasze drewno opałowe do kominka przygotowujemy na zamówienie lub wedle standardowych partii. Możesz zamówić je w dowolnych ilościach, odpowiednio pocięte, aby pasowało do Twojego kominka. Dostarczamy je odpowiednio wysuszone i pozbawione jakichkolwiek chemicznych dodatków konserwacyjnych. Cieszysz się zatem naturalnym zapachem drewna i ciepłem, które natura wytworzyła dla Ciebie na zimę.

Drewno opałowe wysoko kaloryczne

Kominek to przyjemny dodatek do domu, ale prawdziwe ogrzewanie zapewnia tylko OC. Może być ono napędzane właśnie drewnem. Zwłaszcza że w najbliższym czasie węgiel może być problemem. Trudno wyobrazić sobie materiał bardziej naturalny i ekologiczny niż właśnie drewno opałowe. Zwłaszcza jeśli jest przygotowany przez nas. U nas możesz zamówić wysokiej jakości drewno: w balach, pocięte na wygodne kawałki, oflisy, zrzuty tartaczne.

Niezależnie od formy, oferujemy drewno wysoko kaloryczne. Pochodzi z drzew iglastych i liściastych, które wytrzymują bardzo trudne europejskie warunki atmosferyczne zimą. Dodatkowo nasze drewno opałowe poddawane jest suszeniu, które sprawia, że bardzo łatwo się zapala i daje dużo ciepła zimą. Jest pozbawione jakichkolwiek chemicznych dodatków, konserwantów czy lakierów. Naturalne, prawdziwe drewno do Twojego pieca by ogrzać dom w trudnym czasie. Drewno opałowe dostarczamy w zamówionej formie, w wybranej formie i gatunku drewna oraz pod wskazany adres. Wszystko po to, abyś nie musiał martwić się transportem, lecz zajął się ogrzewaniem domu już od pierwszych chłodnych nocy.

Drewno opałowe Łańcut RzeszówTartak Dakam
Prawa autorskie strony internetowej zastrzeżone dla FPHU DAKAM
leaf