Drewno konstrukcyjne

Drewno to najbardziej uniwersalny surowiec. Nadal niezbędny do tworzenia prostych, jak i skomplikowanych konstrukcji. Bez niego nie powstanie dziś żaden budynek mieszkalny. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju drewno konstrukcyjne. Posłuży do budowy dachu, rusztowania czy mebli.

Zadzwoń
Deski Łańcut Rzeszów (2)

Więźba dachowa

Więźba dachowa to nic innego jak stelaż dachu. To on sprawia, że dach przybiera kształt i odprowadza ciężar spowodowany przez zjawiska atmosferyczne, takie jak śnieg. Więźba dachowa to skomplikowana konstrukcja, na którą składają się liczne elementy składowe:wieniec, murłata, krokiew, płatew, jętka, kleszcze, słup,
zastrzał, miecz, wieszak, podciąg, nakładka, wiatrownica.

Oferujemy klientom elementy więźby dachowej wykonane na zamówienie lub wedle ogólnych standardów. Mamy w zespole doświadczonych cieśli. Ofertę kierujemy dla klientów indywidualnych, instytucji, firm budowlanych, handlowych i deweloperskich. Na życzenie klienta, możemy dodatkowo zabezpieczyć drewno środkami uodporniającymi na ogień i owady.

Tarcica

W naszej ofercie jest też szeroko rozumiana tarcica. To asortyment drzewny, który powstał w wyniku przecierania okrągłego drewna. W wyniku tego powstają popularne materiały konstrukcyjne, m.in.: deski, bale, listwy, łaty, krawędziaki, belki.

Oferujemy tarcicę w różnych rozmiarach i kształtach. Służy ona do budowy mebli, przedmiotów codziennego użytku, a także ma zastosowanie w budownictwie i przemyśle. Tarcica ma tą przewagę nad elementami metalowymi, że pod wpływem temperatury wysycha i staje się solidniejsza. Zalecamy, aby zamówioną tarcicę przechowywać w suchych magazynach. W ten sposób zachowa ona swoje walory konstrukcyjne i odpowiedni poziom suchości. Na życzenie klienta możemy użyć surowca drugiej kategorii.

drewno konstrukcyjne Łańcut rzeszów transport
Transport drewna konstrukcyjnego podkarpackie

Wysoka jakość, higroskopijność i zgodność z normami

Oferowane przez nas drewno konstrukcyjne pochodzi z wysokiej jakości surowca z drzew iglastych – dąb, brzoza, świerk, buk czy sosna. Spełniamy wymagane normy, a drewno, z którego korzystamy podlega regularnej kontroli jakości. Podobnie jak nasze produkty. Są trwałe, poddawane odpowiedniej obróbce i konserwowane. Wilgotność nie przekracza 20%, a nasze drewno konstrukcyjne wytrzyma wszystkie warunki atmosferyczne. Wykonujemy tarcicę i elementy więźby dachowej wedle standardowych rozmiarów lub wedle indywidualnych potrzeb klienta. Nasze drewno konstrukcyjne jest odpowiednio przechowywane i transportowane, aby zachowało swoje właściwości i jakość.
Prawa autorskie strony internetowej zastrzeżone dla FPHU DAKAM
home