Deska ozdobna

Drewno może służyć nie tylko celom budowlanym, konstrukcyjnym czy transportowym. To także wspaniały surowiec na elementy ozdobne dom i mieszkanie. W tym na deski tarasowe, elewacyjne czy boazerie. Wszystko to mamy w swojej ofercie, gwarantujemy wysoką jakość i indywidualne podejście do klienta.

Zadzwoń

Deska tarasowa

Tarasy na działce lub przed domem to bardzo stylowe rozwiązanie architektoniczne. My możemy dostarczyć Ci deski tarasowe. Wedle Twojego gustu lub potrzeb. Do wyboru masz różne odcienie drewna, rozmiary, długości i szerokości. Wszystkie nasze deski tarasowe wykonane są z wysokiej jakości surowca i w oparciu o międzynarodowe standardy wyrobów z drewna. Nasze deski tarasowe są odpowiednio przystosowane do swoje przeznaczenia – impregnowane, aby zachowały kolor i zachowywały wytrzymałość. Zniosą różne warunki atmosferyczne, nie będą się wykrzywiać ani odpadać. Oferujemy deski tarasowe w formie klasycznych paneli lub imitujących parkiet. Drewno jest wysoce odporne na wilgoć, nie powoduje alergii ani nie przyciąga drobnoustrojów czy pleśni.

Deska elewacyjna

Deska może też chronić budowlę przed czynnikami zewnętrznymi. A przy tym ciągle dobrze wyglądać. Takie są nasze deski elewacyjne, które z powodzeniem wykorzystasz przy budowie domu, altanki czy domku letniskowego. Możesz za ich pomocą wykonać elewację zewnętrzną jak i uzupełnić ją wewnątrz. Poszczególne deski są ergonomicznego kształtu i formatu, który pozwala łatwo łączyć je ze sobą. Samodzielnie ułożysz elewację i przyczynisz się do bezpieczeństwa swojej nieruchomości. Możesz wybierać w kolorach, odcieniach drewna, rozmiarach i wymiarach. Stawiamy na twarde, wysokiej jakości heblowane drewno. Nie tylko nie będzie przepuszczało szkodliwych czynników atmosferycznych, ale także będzie pięknie wyglądało. Nasze deski elewacyjne są też odpowiednio przygotowane. Przy montażu nie ma ryzyka skaleczenia się wystającymi drzazgami.

deska tarasowa, deska dekoracyjna
Deska tarasowa Łańcut Rzeszów

Podbitka, podbiciówka, boazeria – wysoka jakość i zgodność z normami

Drewno ozdobne może też przybrać inne formy – boazeria, która nadal jest bardzo popularna w polskich domach. Podbitka, podbiciówka jako elementy tyleż elewacji co dekoracji pomieszczenia. Niezależnie od tego, jaki masz projekt wystroju swojego domu czy tarasu – my dostarczymy Ci odpowiednie deski. Korzystamy z solidnego drewna bukowego, sosnowego, dębowego czy grabowego. Drewno poddajemy odpowiedniej obróbce, w wyniku której jego wilgotność nie przekracza 20%. Jest ono suche, a przez to twarde i trwałe. Wygląda naturalnie, a Ty możesz wybierać pośród wzorów składających się z naturalnie powstałych sęków. Nasze drewno dekoracyjne to po prostu połączenie jakości, solidnego wykonania, doboru materiałów i zastosowania najlepszej technologii i sztuki produkcyjnej. Deski ozdobne dostarczamy na miejsce, odpowiednio zabezpieczone i przygotowane do konkretnych zastosowań.

Prawa autorskie strony internetowej zastrzeżone dla FPHU DAKAM
leaf