Opakowania Drewniane

Czasami do transportu sama paleta nie wystarcza. Towar musi być dodatkowo zapakowany, a tak się składa, że produkujemy i sprzedajemy opakowania drewniane. Mamy w ofercie nadstawki paletowe i skrzynie paletowe. Możesz też zamówić w wybranym wariancie same deski paletowe. Nasze produkty posiadają atest IPPC, a surowiec poddawany jest kontroli jakości.

Zadzwoń
NADSTAWKI deski szalunkowe

Nadstawki paletowe

Nadstawki paletowe można nałożyć bezpośrednio na palety, tworząc drewniane solidne opakowanie. W ten sposób można bezpiecznie transportować towary niezapakowane i ruchome. Nadstawki paletowe układa się niczym ściany na podstawie, jaką jest paleta. Można dokładać kolejne warstwy w dowolny sposób, w zależności od potrzeb. To rozwiązanie ekonomiczne, bezpieczne i pozwalające lepiej zagospodarować przestrzeń. Świetna sprawa dla:
- firm logistycznych i spedycyjnych,
- magazynów,
- zakładów produkcyjnych,
- sklepów ogrodniczych,
- a także klientów indywidualnych.
Nadstawki paletowe wykonujemy z wysokiej jakości drewna iglastego, przy obróbce uwzględniającej porządne suszenie. Wilgotność drewna nie przekracza 20%, a same nadstawki odporne są na różne warunki atmosferyczne. Dodatkowo ocynkowane zawiasy zapewniają trwałość i funkcjonalność. Oferujemy nadstawki paletowe w standardowych rozmiarach europalety, a także nadstawki na wymiar i na zamówienie.

Skrzynie paletowe

Zamiast nadstawek do palety, możesz zamówić gotowe drewniane skrzynie paletowe. Wykonane z wysokiej jakości drewna i poddane podobnej obróbce są trwałe, higroskopijne i ergonomiczne. Możesz w nich przechowywać towary nietrwałe, ruchliwe oraz wymagające przewiewnych warunków. Na przykład kwiaty, owoce czy warzywa. Skrzynie paletowe oferujemy w standardowych rozmiarach europalety lub w niestandardowych, na zamówienie. Na życzenie klienta, możemy zastosować surowiec drugiej kategorii.

Opakowania drewniane, skrzynie paletowe
deska paletowadeski paletowa drugi gatunek

Deski paletowe

Jeśli standardowa europaleta nie jest optymalna i potrzebujesz niestandardowej konstrukcji, możesz u nas zamówić deski paletowe. Dzięki nim zbudujesz konstrukcje stabilne, trwałe o uniwersalnym lub bardzo specyficznym zastosowaniu. Z naszych desek paletowych mogą też powstać popularne palety czterowejściowe, kompatybilne z większością wózków widłowych. Deski paletowe wykonujemy wedle standardów IPPC oraz EPAL w różnych wymiarach. Wykorzystujemy dobrej jakości drewno z drzew iglastych, o optymalnej wilgotności.

Prawa autorskie strony internetowej zastrzeżone dla FPHU DAKAM
rocket