Palety

Palety to sprawdzone drewniane konstrukcje, które umożliwiają bezproblemowy transport różnego rodzaju towarów. Sprawdzają się w handlu, spedycji, budownictwie czy rolnictwie. U nas możesz otrzymać palety w różnych rodzajach i rozmiarach. Zarówno nowe jak i używane, zgodne ze standardem europalety, palety jednorazowe, europodobne i te zwykłe. Produkujemy także palety przemysłowe na wymiar.
Zadzwoń
Palety sprzedaż euro standard

Wysokiej jakości palety

Wszystkie palety wykonujemy z wysokiej jakości drewna drzew iglastych. Stawiamy na dobry jakościowo surowiec, przeprowadzamy obróbkę uwzględniającą suszenie w odpowiednich warunkach oraz optymalny proces konserwacji. W ten sposób palety są trwałe i wytrzymują spore obciążenie. Mają właściwości higroskopijne – wilgotność drewna wynosi kilka do kilkunastu procent. Drewno iglaste jako surowiec sprawia, że palety świetnie sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych. Nasze palety są uniwersalne, przyjazne dla środowiska i mogą być użytkowane zarówno w krajowej, jak i zagranicznej spedycji.

Europalety

Europalety muszą spełniać normy – dotyczące wymiarów, nośności i jakości wykonania. Nasze europalety posiadają stosowne atesty i są fabrycznie wykonane zgodnie ze standardami. To pozwala na łatwiejsze magazynowanie i optymalizowanie procesu spedycji. Wszystkie nasze europalety idealnie do siebie pasują oraz umożliwiają bezproblemowe przewożenie wózkami widłowymi. Drewno, z którego powstają nasze europalety podlega niezależnej ocenie jakości. Wszystkie ważą wymagane 26 kg oraz mają nośność do 1 - 1,5 tony.
Palety EPAL dostępne są w zgodnych ze standardem wymiarach:
1200 x 1000 mm,
1200 x 800 mm,
800 x 600 mm.

Euro Paleta
Palety produkcja sprzedaż kupno

Palety zwykłe, jednorazowe, europodobne

Mamy też w ofercie zwykłe palety przemysłowe. Również są solidne i wytrzymałe. Wykonujemy je w oparciu o ten sam wyśrubowany proces produkcyjny. W odróżnieniu od palet EPAL mogą być one wykonywane na wymiar lub jako palety jednorazowe. Te drugie przydają się, jeśli zależy Ci na funkcjonalności a nie trwałości. Przykładowo, chcesz zorganizować okazjonalny transport albo wystawę. Palety jednorazowe można bezpiecznie zutylizować – wykonane są z naturalnego drewna, bez dodatków konserwujących. U nas możesz zamówić palety, które idealnie pasują do Twoich potrzeb i zastosowań. Stosujemy kostki wiórowe i drewniane o różnej wielkości. Potrzebujesz palet o niestandardowym, podłużnym kształcie? Nie ma problemu. Oferujemy też palety europodobne – niższa cena za ten sam standardowy wymiar i możliwości. Prowadzimy też sprzedaż używanych, lecz w pełni funkcjonalnych palety – zarówno w standardzie EPAL, jak i zwykłych.

Prawa autorskie strony internetowej zastrzeżone dla FPHU DAKAM
leaf